جستجو
انتخاب رنگ
انتخاب سایز
Menu

 

رسول اکرم ( ص ) : بر انگیخته شدم تا بزرگواری های اخلاق را تمام نمایم .

منشور اخلاقی کارکنان شهرداری تهران


کارکنان شهرداری تهران : با ایمان به اراده خداوند متعال و در جهت کسب رضایت حق تعالی و حفظ منافع عموم به ارائه خدمات به شهروندان پرداخته و جلب رضایت آ نان را سرلوحه خود قرار می دهند.

کارکنان شهرداری تهران: بر این باورند که شهروندان، متولیان واقعی شهرند، از این رو حضور آنان در شهرداری را مغتنم می شمارند.

کارکنان شهرداری تهران: با رعایت نظم ، آراستگی، وقت شناسی، مسئولیت پذیری و با رعایت ادب، نزاکت، عدالت و انصاف آماده پذیرش شهروندان در شهرداری(مناطق ، سازمان ها و شرکت های تابعه ) می باشند.

کارکنان شهرداری تهران: باور دارند که عزت، احترام و تکریم مراجعان از مهمترین مسئولیت آنان است و تمام تلاش خود را معطوف حفظ شخصیت و جایگاه شهروندان. در فرآیند ارتباطات متقابل می نمایند.

کارکنان شهرداری تهران: انجام امور شهروندان را در کوتاه ترین زمان ممکن، ضروری دانسته و کوشش خواهند نمود تا از اتلاف وقت آنان در شهرداری جلوگیری نمایند.

کارکنان شهرداری تهران: مصمم ستند تا امکانات و تسهیلات لازم را برای آسایش و آرامش و استقرار شهروندان در فضای مناسب اداری اختصاص داده و خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه ای مناسب و نوین در اختیار آنان قرار دهند.

کارکنان شهرداری تهران: خود را موظف می دانند تا درحوزه فعالیت خود هرگونه اطلاعات و توضیحات کافی مورد نیاز شهروندان را به سرعت و با توجه به مقررات برای آنان فراهم آورند.

کارکنان شهرداری تهران : بر این اعتقاد می باشند که مبنای ارزیابی فعالیت آنان جلب نظرات و میزان رضایت شهروندان است،‌ از این رو با ایجاد تمایلات مثبت به کار و متناسب با نوع فعالیت به تلاش مجدانه و صادقانه در شهرداری تهران می پردازند.

کارکنان شهرداری تهران: استقبال خود را  از انتقاد و پیشنهادات شهروندان در کلیه مصادیق امور شهرداری اعلام و در جهت ارج نهادن به نظرات مردم ، از آن به عنوان، زمینه ساز رشد و ارتقاء خدمات شهرداری استفاده می نمایند .

 

 


ساب پرتال ها
دسترسی سریع
راهنمای مراجعین
گالری تصاویر