جستجو
انتخاب رنگ
انتخاب سایز
Menu
جلسه نظارت دوره ای اداره کل تشکیلات و بهبود روشها درشهرداری منطقه 19

جلسه نظارت دوره ای اداره کل تشکیلات و بهبود روشها درشهرداری منطقه 19 با حضور مدیرکل و مدیران حوزه ستادی این اداره کل درمنطقه 19 برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19 ، مجتبی ملازم الحسینی باحضور درجلسه نظارت دوره ای منطقه 19 گفت، اقدامات صورت گرفته در اداره تشکیلات و بهبود روشها درمقایسه با برنامه ها وشاخص های اعلامی به آن منطقه بخصوص در انطباق پست و شغل، و اصلاح کامل عناوین غیر مصوب اتوماسیون اداری در سطح معاونتهای منطقه فراتر از حد انتظار بوده که نشان از تعامل با مجموعه ،تجربه و اثربخش بودن کارهای انجام شده است و ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته متذکر شدند این تجربیات به مناطق دیگر نیز انتقال یابد. ایشان همچنین بیان داشتند اداره تشکیلات و بهبود روش ها تا پایان 4 ماهه دوم نسبت به پیشنهاد ساختار متناسب با بوستان ولایت که در نظارت ستادی مصوب گردید اقدام نمایند با تلاش مضاعف از نظر ارتقاء هر چه بیشتر بهبود فرآیندها و ارتقاء انطباق پست و حوزه محل خدمت از 86درصد وضع موجود به نتبجه مطلوب نائل شویم.

آقای ملازم حسینی تاکید کردند اداره کل تشکیلات و بهبود روش ها و مناطق 22 گانه موظف و متعد به محقق کردن اهداف سند چشم انداز اداره کل تشکیلات و بهبود روش ها در مسیر تحقق راهبردهای شهرداری تهران با نصب العین قرار دادن اهداف کلان چشم انداز از نظر بازنگری و اصلاح ساختار سازمانی و بهبود فرآیندها از طریق تحلیل شکاف وضع موجود و مطلوب با حذف ساختارهای موازی و متداخل به ساختارهای شفاف، چابک و منطقی دست پیدا کنیم. ایشان همچنین یکی از وظایف اصلی ادارات تشکیلات و بهبود روش ها را بررسی اثر بخش بودن و بازخورد ساختارهای جدید و ابلاغ شده به مناطق را برشمردند.

در این جلسه رستم عزیزی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه بیان داشت با توجه به پیچیدگی تنوع و کثرت و وظایف و مسئولیت ها در شهرداری و به روز نبودن قوانین و مقررات و حکمرانی شهر یکپارچه و لحاظ نمودن مطالبات و درخواست های به روز شهروندان ضرورت دارد به منظور چابک سازی سازمان طراحی و تعریف ساختار و فرآیند خدمات رسانی به صورت علمی و ساختاری با بهره گیری از نظر کارشناسان خبره و تشریک مساعی همه دست اندر کاران و حوزه های ستادی به نحوه شایسته انجام پذیرد که نتیجه و خروجی آن در رضایت مندی مردم و پرسنل شهرداری قابل اندازه گیری و ارزیابی باشد.

در پایان غلامرضا کاظمی رئیس اداره تشکیلات و بهبود روش ها منطقه گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته متناسب با برنامه ها و شاخص های اعلامی در 4 ماهه اول سال 95 ارائه دادند.

 
 
 
 
 
 
نویسنده خبر: اداره روابط عمومی   انتشار خبر:1395/5/31
  نظرات

  
ساب پرتال ها
دسترسی سریع
راهنمای مراجعین
گالری تصاویر