جستجو
انتخاب رنگ
انتخاب سایز
Menu
بهره مندي بيش از 600 سالمند منطقه 19 از كارت منزلت

مدير اداره سلامت منطقه 19 از بهره مندي بيش از 600 سالمند از كارت منزلت خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شهرداری منطقه 19 به نقل از داداش زاده مدير سلامت منطقه، در راستاي تكريم سالمندان و تسهيل در برخورداري آنها از خدمات ورزشي و فرهنگي ، هنري و ... ، كارت منزلت از سوي سازمان فرهنگي هنري شهرداري در نظر گرفته شده است كه به گفته ي عبدالهي دبيرمنطقه اي كانون سالمندان از ابتداي اين طرح 663 كارت براي سالمندان منطقه صادر شده است .

وي با اشاره به اين كه استفاده رايگان از سالنهاي سينمايي فرهنگسراهاي تهران، استفاده رايگان از دوره هاي آموزشي مراكز فرهنگي هنري شهرداري تهران (يك كلاس در هر فصل) ، استفاده رايگان از سالنهاي ورزشي و استخرهاي تحت پوشش سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران (منطقه محل سكونت) ، عضويت رايگان كتابخانه هاي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران ، بهره مندي از خدمات حمل و نقل عمومي (صدور كارت بليط منزلت (اتوبوس و مترو) توسط شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه ) از جمله خدماتي است كه به واسطه ي كارت منزلت به سالمندان ارائه مي شود افزود، اين كارت ويژه افراد با تابعيت ايراني و ساكن يكي از مناطق 22 گانه شهر تهران است و تنها افراد بالاي 65 سال مي‏توانند از خدمات اين كارت بهره‏‎مند شوند ؛ در ضمن ارايه خدمات فرهنگي، هنري، ورزشي و... تنها در مراكز محل سكونت فرد است.
شايان ذكر است ، شهروندان در صورت داشتن شرايط مذكور مي توانند با مراجعه به سايت manzelat.farhangihonari.ir براي دريافت كارت منزلت ثبت نام كنند .

نویسنده خبر: اداره روابط عمومی   انتشار خبر:1397/8/15
  نظرات

  
ساب پرتال ها
دسترسی سریع
راهنمای مراجعین
گالری تصاویر