جستجو
انتخاب رنگ
انتخاب سایز
Menu
شهردار منطقه در مراسم تجلیل ازخادمین زوار حسینی بیان کرد؛ توفیق خدمت رسانی در سرزمین های کربلای معلی و نجف اشرف توشه آخرت است

طی مراسمی با حضور شهردار منطقه از خدمات ارزنده خادمین زوار حسینی در سالن آمفی تئاتر شهرداری ناحیه 2 تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این مراسم علی توکلی شهردار منطقه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن 28 صفر رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) آرزوی توفیقات روز افزون برای خادمین زوار حسینی کرد.

وی با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم و افتخار خدمت رسانی در این منطقه افزود: امیدوارم توفیق خدمت رسانی در سرزمین های کربلای معلی و نجف اشرف توشه آخرت شما عزیزان باشد.

توکلی خاطر نشان کرد: خادمین زوار حسینی به نمایندگی از همکاران منطقه توفیق اعزام به اماکن متبرکه و مقدس را داشتند و انشاا... اجرشان را از ابا عبدا... الحسین (ع) دریافت می کنند.

شهردار منطقه با تأکید بر اینکه عنایت ویژه ای از ائمه اطهار به خادمین زوار حسینی شده و دعای آنها مستجاب می شود  بیان کرد: اعتقاد مذهبی اهل تشیع آن است که هرچه در توان دارند برای پذیرایی از زائرین امام حسین(ع) در طبق اخلاص قرار دهند و امید است  از این فرصتی که در اختیار داشتید حداکثر استفاده را کرده باشید.

این گزارش می افزاید: از این منطقه 116 خادم حسینی از پرسنل صف،ستاد و حوزه های خدمات شهری، فضای سبز،ساماندهی، خودرو سرویس و... در قالب 11 تیم که 7 تیم به شهرکربلا و 4 تیم به نجف به منظور خدمت رسانی زوار حسینی اعزام شدند.


 

نویسنده خبر: اداره روابط عمومی   انتشار خبر:1397/8/15
  نظرات

  
ساب پرتال ها
دسترسی سریع
راهنمای مراجعین
گالری تصاویر